PROGRAMME

9:00 – 9:25 Registrace a prezence účastníků
9:25 – Přivítání a úvodní slovo (A. Kecek) + Organizační pokyny (M. Ševeček)
9:30 – 10:00 Štefan Zajac (ČVUT, FJFI) „Profesor Čestmír Šimáně z pohledu 3D kalendáře„

Sekce – Modelování a simulace I. – sponzorována ÚJV, a.s.
(Chairman – O. Novák)

10:05 – 10:20 Adam Kecek (ČVUT, FJFI) – „Pool Scrubbing Sensitivity Study“
10:20 – 10:35 Maxime Trouillot (Grenoble INP) – „QUENCH Experiments Simulated Using MELCOR: a way to understand the behavior of fuel cladding materials under severe accident conditions“
10:35 – 10:50 Iana Zamakhaeva (ÚJV) – „Best-estimate výpočet úniku jódu z kontejnmentu VVER-1000/V320 během LB LOCA“

10:50 – 11:10 COFFEE BREAK
10:50 – 11:10 Posterová sekce I.

Sekce – Modelování a simulace II. – sponzorována ÚJV, a.s.
(Chairman – V. Caha)

11:10 – 11:25 Tereza Kinkorová (ALVEL/ČVUT, FJFI) – „Fuel Rod Power to Melt Benchmarks within P2M Project“
11:30 – 11:45 Martin Kratochvíl (ÚJV) – „Termohydraulická analýza výměníku pro odvod zbytkového tepla z reaktoru ALLEGRO“
11:45 – 12:00 Pavel Suk (ČVUT, FJFI) – „Neutronické výhody pokročilého jaderného paliva ATF“
12:00 – 12:15 Ondřej Petrášek (ČVUT, FJFI) – „Příprava celozónového modelu reaktoru s aktivní zónou s vysokým únikem neutronů“

12:20 – 13:10 OBĚD
12:20 – 13:10 Posterová sekce II.

13:10 –14:10 Jozef Mišák (ÚJV) – „História, vznik a koniec 1. čs. atómovej elektrárne A-1“

Sekce – Využití ionizujícího záření (Chairman – A. Kecek)

14:15 – 14:30 Alžběta Bednářová (ČVUT, FJFI) – „Využití bezpilotních leteckých prostředků (UAV) pro monitorování radionuklidů“
14:30 – 14:45 Jana Matoušková (ČVUT, FJFI) – „Vývoj zařízení pro neutronové zobrazování na školním reaktoru VR-1“
14:50 – 15:05 Michal Cihlář (ČVUT, FS) – „Molten Salt Reactors: History, Present, Future?“
15:05 – 15:20 Sebastian Nývlt (ČVUT, FJFI) – „Optimalizace kinetických parametrů školního reaktoru VR-1“

15:20 – 16:00 COFFEE BREAK
15:20 – 16:00 Posterová sekce III.

Sekce – Materiálové a experimentální analýzy (Chairman – M. Cesnek)

16:00 – 16:15 Petr Červenka (ČVUT, FS) – „Mechanical properties degradation of Cr-coated cladding under the loss-of-coolant accident conditions“
16:15 – 16:30 Dávid Košovský (STU, FEI) – „Application of Mössbauer spectrometry in the analysis of microstructure of construction steels in nuclear installations“
16:35 – 16:50 Daniel Vlček (ČVUT, FS) – „CHF correlations for annular test section at low pressure and low flow“
16:50 – 17:05 Martin Ševeček (ČVUT, FJFI) – „FIDES: Framework for Irradiation Experiments“

17:05 – 17:15 COFFEE BREAK

17:15 – 17:25 Vyhlášení nejlepších příspěvků konference

17:30 – 17:45 Přesun do Restaurace Pod Juliskou
17:45 – 22:00 společné setkání v Restauraci Pod Juliskou